KONST / Litografier / Färglitografi 13658260
nr 1365 8260
Paul Aizpiri
(1919-2016), Frankrike
Färglitografi, Kortspelande kvinna. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 55x47 cm
Paul Aizpiri, fransk bildkonstnär född 1919, död 2016.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:24:12
5/12 15:04:17